Home > SERVIS > Systémové riešenia Murexin
Murexin AG

  Systémové riešenia Murexin

  3.7 Impregnácia betónovej podlahy

   

poz.

výrobok

spotreba

 balenie

čo je dôležité

1

betónový podklad

 

 

povrch zbavte nesúdržných částic, separačných vrstiev a prachu, väčšie nerovnosti opravte, max. vlhkosť podkladu 3,5% CM

2

Repol Epoxidová impregnácia EP 1

0,1 - 0,2 l/m2

10 l

zmiešajte komp. A : B v objemovom pomere 1:1, rovnomerne naneste na podklad štetcom alebo valčekom, viacnásobne pretierať kým je povrch nasiakavý, vyhnite sa tvorbe mlák.

         

Použitie v interiéri a exteriéri na impregnáciu, uzavretie minerálne viazaných podkladov, ako ochrana proti kvapkajúcim pohonným hmotám a olejom, na zníženie prašnosti povrchu a na zvýšenie jeho oteruodolnosti. Vhodné použitie vo výrobných halách, dielňach, skladoch a garážach. Epoxidová impregnácia EP 1 po správnom nanesení nevytvára účinnú parozábranu. Takto realizovaná úprava betónovej podlahy je časovo nenáročná a zabezpečí výrazné zlepšenie funkčných parametrov podkladu. 
Na prípadné opravy lokálnych nerovností môžete použiť v interiéri Výplňová a oprávková hmota SF 83 a v exteriéri Repol Jemná sanačná malta SM 20. V prípade, že si podklad vyžaduje celoplošnú úpravu, odporúčame pre interiér Nivelačná hmota Extrém NE 30 a pre exteriér Nivelačná hmota pre exteriér FMA 30.
Venujte veľkú pozornosť príprave epoxidovej impregnácie. Najskôr dôkladne premiešajte zložku A, potom k nej pridajte zložku B a nízkootáčkovým elektrickým miešadlom premiešajte cca 2–3 min. Premiešaný materiál prelejte do čistej nádoby a opäť dôkladne premiešajte. Nepripravujte veľké množstvá impregnácie, ktoré neviete rýchlo spracovať.

NOVINKY


Súťaž o rádio BOSCH UKONČENÁ!
Výhercovia sú už jasní :-)...  >>

Doplatok za podlimitnú objednávku
Stiahnite si PDF verziu dokumentu...  >>

Zmeny cien u vybraných produktov
Stiahnite si PDF dokument so zmenami cien...  >>

VIDEO a článok o lepení PVC podlahy
Lepenie PVC podlahy v pásoch či roliach...  >>

Nový názov a redizajn produktu
Kvalita ostáva!...  >>