Home > AKTUALITY > Podporili sme
Murexin AG

18.6.2018
Deň detí občianskeho združenia Malíček

Malíček je občianske združenie, ktorú celú svoju energiu venuje predčasne narodeným deťom a aj ich rodinám. Vzniklo v roku 2011 z iniciatívy rodičov predčasne narodených detí. Participujú na rôznych projektoch, snažia sa o zviditeľnenie problematiky predčasných pôrodov, starostlivosti o predčasniatka a komplexnú starostlivosť o rodiny s týmito deťmi. Všetky bližšie informácie môžete nájsť na ich webovej stránke www.nasmalicek.sk , alebo na ich facebookovej stánke.

V trietiu júnovú nedeľu 17.6.2018 sa konal aj veľký deň "malíčkov". Počasie vyšlo v Cieľovej Rovinke vyšlo na výbornú. Podujatia sa zúčastnilo 80 rodín a vyšantilo a obdarovalo sa vyše 130 detí.

Témou tohto ročníka bolo "Nebojme sa doktora". S tým súvesili i hry a rôzne aktivity detí i názorné ukážky od zdravotníkov. Deti i rodičia mali možnosť privítať sanitku a prezrieť si jej vybavenie, ktorým ich sprevádzali zdravotníci rýchlej záchrannej služby. My sme deťom pripravili netypický darček v rámci témy - perá v tvare injekčnej striekačky, ktorým sa potešili i dospelí.


Deti aj rodičia si toto spoločné popoludnie užili, potešili sa darčekom, ktoré dostali od rôznych spoločností i pochutnali na dobrom zdravom jedle.

Prajeme Malíčku, nech sa mu darí a rastie. Nech ľudí s veľkým srdcom a chuťou robiť viac, akými sú Ľubka, Jarka, Dáška a Iveta, ktoré sú hlavnými ambasádorkami občianskeho združenia Malíček, len pribúdalo.

 

Váš Murexin tím  

____________________________________________________________________________________________________________

 

1.7.2017
Športový Deň rodiny 

Aj keď sobota 1.júla po upršanej noci aj dažďom pokračovala, ani to nezabránilo rodinám z Demjaty a okolia účasti na 14. ročníku Športového Dňa rodiny pod záštitou obce a školy obce Demjata.

Súťaž sa konala v interiéri športovo-kultúrnej haly v obci Demjata. Rodiny medzi sebou súťažili s veľkým nadšením a užívali si aj sprievodné akcie v podobe penovej show, airbush, Múzea na kolesách, tvorivých dielní, maľovania na tvár a tiež nafukovacie skákadlo, ukážky hasičov a policajtov, rytierskych súbojov i bohatého občerstvenia.

Na záver si ktokoľvek mohol zacvičiť zumbu, zahrať v turnaji otcov a synov futbal a nechýbali ani disco rytmy pre malých a večer tancovačka pre rodičov. Radi sme podporili toto úspešné rodinné podujatie.

Ďakujeme...
 

 

NOVINKY


Súťaž o rádio BOSCH UKONČENÁ!
Výhercovia sú už jasní :-)...  >>

Doplatok za podlimitnú objednávku
Stiahnite si PDF verziu dokumentu...  >>

Zmeny cien u vybraných produktov
Stiahnite si PDF dokument so zmenami cien...  >>

VIDEO a článok o lepení PVC podlahy
Lepenie PVC podlahy v pásoch či roliach...  >>

Nový názov a redizajn produktu
Kvalita ostáva!...  >>