Home > AKTUALITY > Raňajky s Murexinom 2018
Murexin AG

2.10.2018
Raňajky s Murexinom 2018

Raňajky s Murexinom sú už tradičnou záležitosťou, ktorú radi organizujeme. Dôvod je jednoduchý. Radi sa s vami stretávame, zoznamujeme a vymieňame si skúsenosti. Tento rok bol na raňajky bohatší aj preto, že sme sa spojili s našim partnerom Austrothermom. 

Prvé raňajky sa konali 27.apríla 2018 v stavebninách Ramex v Prešove s obchodno-technickou zástupkyňou Petrou a technicko-projektovým poradcom Vasiľom Kormaníkom. Nechýbal ani aplikačný technik Miki. V rámci východného Slovenska sa pokračovalo 4. mája 2018 v stavebninách Kušnír v Košiciach, 10. mája 2018 v Poprade v Stavat PP, 15. mája 2018 v Triparku v Michalovciach a posledné raňajky na východe zažili východniari v stavebninách Bagira v Rožňave 16. mája 2018. Kávičku si zákazníci vo väčších mestách mohli vychutnať z lokálnych pojazdných kaviarní. 

V Dolnom Kubíne 18. mája v stavebninách Garbiar boli bohužiaľ raňajky zrušené, kvôli nepriazni počasia. Hlavu v smútku mal z toho najmä nový kolega obchodno-technický zástupca Rastislav Žihlavník. Rasťovi sa hádam pošťastí o to lepšia prezentácia na ďalší rok.

Janko Krovina, obchodno-technický zástupca pre bratislavský kraj hviezdil na firemnom dni v stavebninách Hydros - Bánovce v Novom Meste nad Váhom. Svojou povestnou pozitívnou energiou a humorom si získaval pozornosť na našom Murexin stánku.

Prvé spoločné raňajky s Austrothermom sa konali 5. júna v stavebninách Krajn v Stupave. Bolo príjemné letné počasie a ranný ruch v stavebninách na seba nenechal dlho čakať. Nakupujúcich upútala vôňa kávy z pojazdnej kaviarničky Folcík. Personál zo stavebnín si dal raňajky spolu s nami i  zapózoval na spoločných fotografiách. Určite sa im aj lepšie pracovalo v tento naozaj vydarený deň.

Slnkom zaliate ráno sme zažili aj v stavebninách Kartel v Nitre 19.6.2018.

Veľmi dobre sme sa cítili aj v Prespore v Nových Zámkoch 21.6.2018. Pred rokom sme boli hosťami aj na bratislavskej pobočke Presporu. 

Od rána to doslova vrelo aj v Stavmate v Malackách 26.6.2018. Zúčastnilo sa ich rekordné množstvo zákazníkov, z čoho sa veľmi tešíme. Technicko-produktový poradca Jaro Rybár pracoval aj priamo na stole s občerstvením, aby vyhovel zákazníkom. Tí si medzitým pochutnávali na lahodnej káve z pojazdnej kaviarničky Folcík.

 

Bodku za tohtoročnou šnúrou raňajok s Murexinom sme dali v utorok 10. júla 2018 v StavShope vo Štvrtku na Ostrove. 
StavShopáci aj grilovali, čo mnohých navnadilo prísť ešte pred otvorením stavebnín. My sme nezaostávali, rozbalili sme stan a odpovedali na všetky zvedavé otázky zaradom. Leto je v plnom prúde, užite si ho plnými dúškami.


Jesenné dni so sebou priniesli aj ďalšie raňajky, ktoré sme spolu s Austrothermom organizovali v Benát Centre v Zlatých Moravciach 17.9.2018. Znova sme strávili príjemné dopoludnie v spoločnosti stavbárov, jeden si dokonca priniesol aj plány a pôdorysy domu na konzultáciu s odborníkmi. Nakuknite, ako to v Zlatých Moravciach vyzeralo.

 

 

                                                     Váš Murexin tím

 

NOVINKY


Súťaž o rádio BOSCH UKONČENÁ!
Výhercovia sú už jasní :-)...  >>

Doplatok za podlimitnú objednávku
Stiahnite si PDF verziu dokumentu...  >>

Zmeny cien u vybraných produktov
Stiahnite si PDF dokument so zmenami cien...  >>

VIDEO a článok o lepení PVC podlahy
Lepenie PVC podlahy v pásoch či roliach...  >>

Nový názov a redizajn produktu
Kvalita ostáva!...  >>