Home > AKTUALITY > Akcie
Murexin AG

MUREXIN Septembrové zľavy

Jesenná akciová ponuka Murexin 
Platná od 1.9.2017 do 30.9.2017 


Vysvetlivky a všeobecné podmienky

Vysvetlivky:
"Akcia č.1 • C1 = 1x 4x Birell",
sa vzťahuje na jednorázový nákup 1 palety "Lepiacej malty Murexin Baukleber Plus" alebo "Stavebného obkladového lepidla Murexin BFK 03", ku ktorej sa automaticky pripočítavajú 4 kusy Birell nealkoholického piva. (1x 4 pack).
 
"Akcia č.2 • C2 = 2x 4x Birell",
sa vzťahuje na jednorázový nákup 1 palety "Pružnej lepiacej malty šedej KGF 65", ku ktorej sa automaticky pripočítava 8 kusov Birell nealkoholického piva. (2x 4 pack).
 
"Akcia č.3 • Hĺbkový základ LF 1"
Pri výrobkoch "Tekutá fólia 1 KS, Tekutá fólia 1 KS Rapid, Profi tesniaca fólia PD 1K, Hydroizolačná lepiaca malta šedá DKM 95, Izolačná fólia DF 2K, Tekutá fólia 2 KS, Hydrobasic 2K, Profi tesniaca fólia rýchla Maximo PSM 1K" ku každému baleniu automaticky získavate Hĺbkový základ LF 1 - 1 kg.
 

"Akcia z úvodnej stránky • POWER BANK" 
Pri nákupe jednej palety výrobku "Lepiaca malta KF 20" automaticky získavate 1 kus Power Bank Canyon. 
 

 
Všeobecné podmienky:
1. Darčeky, bonusy a zníženia cenníkových cien sú poskytované iba v termíne trvania akcie a iba do vyčerpania zásob.

2. Zákazník má nárok na darček / bonus za odobraný tovar počas akcie len v prípade, ak nemá žiadne záväzky po termíne splatnosti voči firme Murexin s.r.o.

3. Vyobrazné darčeky sú len ilustratívne a nemusia presne zodpovedať ponuke. Dodávateľ si vyhradzuje právo zmeniť darček počas trvania akcie.

4. Bonusy v podobe materiálov Murexin budú fakturované za 0,01€ bez DPH s výnimkou bonusov, pri ktorých je uvedená konkrétna cena. Bonusy budú fakturované na faktúre s odobraným materiálom. Darčeky v podobe marketingových predmetov nebudú fakturované.

5. Zníženie cien, zľavy, bonusy a darčeky nie sú poskytované na odbery, pri ktorých boli dohodnuté špeciálne objektové ceny. V prípade kombinácie darčeka alebo bonusu na 1 typ výrobku v jednej objednávke, je nutné upresniť, o ktorý darček, alebo bonus má zákazník záujem.

6. Nie je možné kombinovať súčasne prebiehajúce akcie a nie je možné kombinovať darčeky alebo bonusy na jeden typ výrobku.

7. Všetky uvedené ceny sú bez DPH. 

NOVINKY


Noví členovia Murexin tímu...
  >>

Murexin už aj na sociálnych sieťach
Skontaktuje sa s nami......  >>

Dekoratívne podlahové systémy
Vzhľadovo efektívne, extrémne odolné, prevedenie......  >>

Zníženie limitov hodnoty objednávok na bezplatnú dopravu
Vážení zákazníci......  >>

Progresívna architektonická súťaž
Spolupráca so školami...  >>