Home > AKTUALITY > Pracovný život
Murexin AG

23.8.2018
Porada Čunovo 2018

Aj táto porada začala nenápadne poradne. Hodnotili sme výsledky našej práce a plánovali, čo do budúcna. Ale porada sa konala na adrenalínovom mieste - v Čunove, ktoré je známe svojou Divokou vodou. 

Murexin tím nezaváhal! 

Posadali sme do raftov, rozdelili sa do dvoch tímov a po raft-teste a prvej skúšobnej jazde sme si medzi sebou zasúťažili. Pritom sa prevrátil jeden z raftov a to nám už nebolo všetko jedno! S napätím sme počítali všetkých, no chýbal Janči (*Ján Krovina) , uviazol pod raftom a nevedel sa z pod neho hodnú chvíľu dostať. Ale nakoniec sa mu to podarilo a šťastne doplával za všetkými z prevráteného raftu až k brehu, kde opäť nasadli a pustili sa znova do divokých vĺn.

Nakoniec porada nemusí byť len o tabuľkách, číslach a grafoch, ale aj o spoločných zážitkoch, ktoré Murexin tím ešte viac posilňujú. 

  Váš Murexin Tím 

________________________________________________________________________________________________________

 

15.6.2018
Teambuilding 2018

Príbeh nášho Murexin Teambuildingu bol tohto roku viac než spletitý. Na dni 15.-16.6.2018 sme si naplánovali splav Malého Dunaja, čo kvôli náhlej ekologickej udalosti po dažďoch bolo málo bezpečné.

Zvolili sme plán "B".

 

Návštevu a obhliadku hradu Červený Kameň a obed v blízkej reštaurácii Biolka v Modre. 

Skoro všetci z tímu Murexin sa spoločne stráveného dopoludnia a obeda zúčastnili a v uvoľnenej atmosfére sa prehodilo sa aj zopár pracovných tém. Jedlo bolo vynikajúce a obhliadka hradu bola nielen náučná, ale aj vtipná. Veľa sme sa v tento deň nasmiali. Ale splav, pri najbližšej príležitosti, radi a s nadšením absolvujeme. 

 

Váš Murexin Tím 

 

________________________________________________________________________________________________________

 

 

Keď sa stretne Murexin tím ...

Úprimne, nikto veľmi nemusí porady, ale tie naše sú ako rodinné oslavy pri jednom stole. Aj keď je cieľ jasný, posúvať hranice a dosahovať výsledky, u nás je to s vtipom a dobrou kávičkou.

Neskôr spoločný obed a potom posedenie pri maltovom koláčiku ;-) s praktickými ukážkami a novinkami od nášho aplikačného technika Mikiho. Aj takto vyzerá náš Murexin poradný deň ...

 
   


NOVINKY


Súťaž o rádio BOSCH UKONČENÁ!
Výhercovia sú už jasní :-)...  >>

Doplatok za podlimitnú objednávku
Stiahnite si PDF verziu dokumentu...  >>

Zmeny cien u vybraných produktov
Stiahnite si PDF dokument so zmenami cien...  >>

VIDEO a článok o lepení PVC podlahy
Lepenie PVC podlahy v pásoch či roliach...  >>

Nový názov a redizajn produktu
Kvalita ostáva!...  >>