Skip to content
hintergrund bild

Referencie

Nová epoxidová podlaha v koncertnom klube MMC

Allgemein

Nová epoxidová podlaha v koncertnom klube MMC

Dnes možno trochu nenápadná budova v pešom dosahu od železničnej stanice na rozhraní mestských častí Staré Mesto a Nové Mesto v Bratislave predstavuje významné kultúrne centrum už sto rokov a ukrýva mimoriadne pohnutú históriu.  V súčasnosti za jej stenami môžete zažiť aj koncerty prevažne tvrdšej hudby. 

Ak vo vás bdie duša rockera a holdujete hudobným žánrom ako sú metal, punk rock, gitarovým riffom či big beatu, MAJESTIC MUSIC CLUB určite poznáte. MMC klub je profesionálny koncertný priestor, jeden z najväčších klubov svojho druhu v Bratislave. Prináša pravidelné vystúpenia významných, aj zahraničných, hudobných interpretov.

Interiér klubu je jednoduchý a funkčný. A keďže sa tu chodí najmä na koncerty „na stojáka“, nie je jedno čo má návštevník klubu pod nohami. MMC sa môže, okrem zaujímavých koncertov, teraz pochváliť aj novou epoxidovou podlahou. Po odstránení pôvodného linolea, ktoré už malo svoje dobré časy za sebou, a príprave podkladu sa mohlo pristúpiť k penetrácii a aplikácii samonivelizačnej epoxidovej stierky s vysokou mechanickou aj chemickou odolnosťou, do ktorej bol realizovaný posyp farebnými čipsami. Na záver, aj kvôli svojmu matnému vzhľadu, bol aplikovaný uzatvárací náter na polyuretánovej báze.

Skvelý výsledok môžete vidieť na fotkách alebo sa môžete ísť presvedčiť osobne počas niektorých z pripravovaných akcií klubu.