Moja kariéra v Murexine

Spoločne pracujeme na vysoko kvalitných produktoch a riešeniach.

Dôvera, efektívnosť, zodpovednosť, stabilita, skúsenosti a súdržnosť, nie sú iba hodnotami, ktoré sú prioritou v rozvoji a výrobe – týka sa to aj ústredných otázok nášho spoločného pracovného života. Stále sa rozvíjame a žijeme v silnom tímovom duchu. Murexin si cení nové tvorivé nápady. Sme presvedčení, že pracovný a rodinný život sú zlúčiteľné a že spoločná práca je prínosom. To nás drží pohromade!

Voľné pracovné miesta

Momentálne nemáme žiadne voľné pracovné miesta. Svoj záujem môžete prejaviť prostredníctvom zaslania životopisu.

Ponúkame vám

Stabilita

Vysoká odolnosť a široká škála aplikácií našich výrobkov umožňujú ich spoľahlivé použitie za všetkých podmienok. Na základe týchto neprekonateľných faktov máme veľmi dobrú povesť. V neposlednom rade dlhodobo udržiavame naše dobré vzťahy s dodávateľmi a zákazními.

Skúsenosti

V spoločnosti Murexin sme hrdí na naše odborné znalosti. Vieme, ako to funguje, pretože naša spoločnosť vyvíja produkty už desaťročia a každý inovačný proces je súčasťou našich vlastných skúseností. Pokiaľ sa produkt dostane k zákazníkovi prejde veľa času, výskumu, vývoja a testovania. To nám umožňuje garantovať vysoké štandardy kvality.

Efektívnosť

Vďaka kompaktnej prevádzke a udržiavaním nízkych fixných nákladov zachovávame spravodlivé ceny. Reagujeme rýchlo a flexibilne na meniace sa požiadavky trhu. Naše výrobky vynikajú nízkou spotrebou materiálu a vysokým výkonom.

Súdržnosť

Udržiavame dôveryhodný partnerský vzťah s našimi zákazníkmi už od poradenstva, až po dodanie. Ponúkame komplexné služby, kvalitu, dôveru, transparentnosť, otvorenosť a serióznosť - všetko, čo môžete od dobrého partnera očakávať.

Zodpovednosť

Budúcnosť nášho sveta a našej spoločnosti zaručuje spolužitie ľudí a prírody. Preto implementujeme vyššie štandardy kvality a neodkladne plníme všetky enviromentálne požiadavky. Na výrobu vždy používame komponenty kompatibilné so životným prostredím a zabezpečujeme, aby boli počas používania neškodné.

Dôvera

Na najvyššiu možnú mieru bezpečnosti sa dá spoľahnúť v každom procese našej výroby. Na zdravotnú a enviromentálnu kompatibilitu výrobkov, ako aj na ich extrémnu životnosť. Môžete veriť skutočným vyhláseniam o kvalite, osvedčeniam a v neposlednom rade aj slovám našich zamestnancov, ich skúsenostiam a zručnostiam.

#pracavMurexine

#stavebnachemia

Nezáleží mi na rýchlych výsledkoch. Pracujem na dosiahnutí cieľa a rád sa venujem výskumu. To ma nenadradzuje, ale robí učelným. Na začiatku vznikne nápad na nový produkt. Toto nám môže poskytnúť zákazník prostredníctvom produktového manažéra na základe skúseností získaných v laboratóriu a trendov panujúcich na trhu. Na čom záleží? Mať spoločný cieľ a tomu by sa mal prispôsobiť celý priebeh. O tom všetkom je Murexin.

#profitím

Viem, kam idem, kde je môj cieľ. Som spoločenský a všade ma poznajú. Som dôsledný, aj keď som zaneprázdnený. Niekedy musím byť veľmi rýchly, ale jazdím bezpečne, lebo viem, že tu nie som večne. Nie je však pochýb o tom, že som dochvíľny a dodržujem termíny. To som ja! Snažím sa to robiť najlepšie ako viem. Lebo som súčasťou celku a to z nás robí tých najlepších!

#todrzi

Dobrá atmosféra v každodennom pracovnom živote. To je pre mňa dôležité a zvyšuje to aj moju motiváciu a výkon. Dobré pracovné vzťahy, príjemná pracovná atmosféra a skvelá spolupráca. Moji nadriadení poznajú moje silné stránky a tiež ich oceňujú. Samozrejmé uznanie od nadriadených ma uspokojuje a moja práca pri plnej podpore napreduje. Som plne zodpovedný za svoju prácu, ale nie som sám! Pomáhame si a držíme všetci spolu.

Tešíme sa na vaše životopisy.

Chcete sa stať súčasťou tímu Murexin? Požiadajte si o jednu z voľných pozícií alebo nám pošlite životopis.

Ochrane osobných údajov prikladáme veľký význam a údaje, ktoré ste nám poskytli, používame výlučne na spracovanie vašej žiadosti. Ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov nájdete TU

Murexin s.r.o.
Magnetová 11, 831 04
Bratislava, Slovensko

murexin@murexin.sk
+421 2 4927 7224