Skip to content
Murexin Lager
Murexin Zentrale Wiener Neustadt
Murexin Forschung und Entwicklung
Arbeiten bei Murexin
Murexin Labor
Murexin Eingang
Murexin Pulverturm Wiener Neustadt

Voľné pracovné miesta

Momentálne nemáme žiadne voľné pracovné miesta. Svoj záujem môžete prejaviť prostredníctvom zaslania životopisu.

Moja kariéra v MUREXINE

Spoločne pracujeme na vysoko kvalitných produktoch a riešeniach.

Dôvera, efektívnosť, zodpovednosť, stabilita, skúsenosti a súdržnosť nie sú iba hodnotami, ktoré sú prioritou v rozvoji a výrobe. Rovnako sú to hodnoty, ktoré sa týkajú aj ústredných otázok nášho spoločného pracovného života. Stále sa rozvíjame a žijeme v silnom tímovom duchu. MUREXIN si cení nové tvorivé nápady. Sme presvedčení, že pracovný a rodinný život sa dajú skĺbiť, a že spoločná práca je prínosom. To nás drží pohromade!

Stabilita

Široká škála a vysoká odolnosť našich výrobkov umožňujú ich spoľahlivé použitie za všetkých podmienok. Na základe týchto faktov máme veľmi dobré referencie. V neposlednom rade dlhodobo udržiavame korektné vzťahy s dodávateľmi a zákazníkmi.

Skúsenosti

V spoločnosti MUREXIN sme hrdí na naše odborné znalosti. Vieme, ako to funguje, pretože naša spoločnosť vyvíja produkty už desaťročia a každý inovačný proces je súčasťou našich vlastných skúseností. Pokiaľ sa produkt dostane k zákazníkovi prejde veľa času, výskumu, vývoja a testovania. To nám umožňuje garantovať vysoké štandardy kvality.

Efektívnosť

Vďaka kompaktnej prevádzke a udržiavaním nízkych fixných nákladov zachovávame spravodlivé ceny. Reagujeme rýchlo a flexibilne na meniace sa požiadavky trhu. Naše výrobky vynikajú nízkou spotrebou materiálu a vysokým výkonom.

Súdržnosť

Udržiavame dôveryhodný partnerský vzťah s našimi zákazníkmi od odborného poradenstva až po spoľahlivé dodanie. Ponúkame komplexné služby, kvalitu, dôveru, transparentnosť, otvorenosť a serióznosť, Všetko, čo môžete od dobrého partnera očakávať.

Zodpovednosť

Budúcnosť nášho sveta a našej spoločnosti zaručuje spolužitie ľudí a prírody. Preto implementujeme vyššie štandardy kvality a neodkladne plníme všetky enviromentálne požiadavky. Na výrobu vždy používame komponenty kompatibilné so životným prostredím a zabezpečujeme, aby boli počas používania neškodné.

Dôvera

Na najvyššiu možnú mieru bezpečnosti sa dá spoľahnúť v každom procese našej výroby. Na zdravotnú a enviromentálnu kompatibilitu výrobkov, ako aj na ich extrémnu životnosť. Môžete veriť skutočným vyhláseniam o kvalite, osvedčeniam a v neposlednom rade aj slovám našich zamestnancov, ich skúsenostiam a zručnostiam.

Viac informácií o spoločnosti
Murexin Forschung und Entwicklung

#pracavMurexine

#stavebnachemia

Nezáleží mi na rýchlych výsledkoch. Pracujem na dosiahnutí cieľa. Rád sa venujem výskumu. To ma nenadradzuje, ale robí účelným. Na začiatku vznikne nápad na nový produkt. Ten nám môže poskytnúť zákazník prostredníctvom produktového manažéra na základe skúseností získaných v laboratóriu a trendov panujúcich na trhu. Na čom záleží? Mať spoločný cieľ, ktorému by sa mal prispôsobiť celý priebeh. O tom všetkom je MUREXIN.

Murexin Labor

#profitím

Viem kam idem, kde je môj cieľ. Som spoločenský a všade ma poznajú. Som dôsledný, aj keď som zaneprázdnený. Niekedy musím byť veľmi rýchly, ale jazdím bezpečne, lebo viem, že tu nie som večne. Nie je pochýb o tom, že som dochvíľny a dodržujem termíny. To som ja! Snažím sa to robiť najlepšie ako viem. Lebo som súčasťou celku. A to z nás robí tých najlepších!

Murexin Forschung

#todrzi

Dobrá atmosféra v každodennom pracovnom živote. To je pre mňa dôležité a zvyšuje to aj moju motiváciu a výkon. Dobré pracovné vzťahy, príjemná pracovná atmosféra a skvelá spolupráca. Moji nadriadení poznajú moje silné stránky a tiež ich oceňujú. Samozrejmé uznanie od nadriadených ma uspokojuje a moja práca pri plnej podpore napreduje. Som plne zodpovedný za svoju prácu, ale nie som sám! Pomáhame si a držíme všetci spolu.

Tešíme sa na vaše životopisy.

Chcete sa stať súčasťou tímu MUREXIN? Pošlite nám svoj životopis.

Ochrane osobných údajov prikladáme veľký význam a údaje, ktoré ste nám poskytli, používame výlučne na spracovanie vašej žiadosti. Ďalšie informácie o našich zásadách ochrany osobných údajov nájdete TU

MUREXIN s.r.o.

Odborárska 52

831 03 Bratislava, Slovakia

murexin@murexin.sk +421 2 4927 7224